Szukasz nowszego auta używanego? Wybierz to poleasingowe!

 
Samochody poleasingowe cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących. Gdy poszukujesz nowszego, dobrze wyposażonego auta z drugiej ręki, pomyśl o takiej ofercie!
 
Leasing jest bardzo często wybierany przez firmy, którym zależy na zdobyciu pojazdu na korzystnych warunkach. W ramach leasingu auto nie jest kupowane, ale wypożyczane w zamian za opłatę raty leasingowe. Czas trwania leasingu jest ograniczony – zwykle wynosi od jednego roku do czterech lat. Po tym czasie leasingobiorca może wykupić auto albo może oddać je leasingodawcy. Samochody oddawane mogą później trafić do sprzedaży jako poleasingowe.
 
Wśród samochodów poleasingowych znajdziemy pełną gamę interesujących modeli – to głównie auta świetnie wyposażone, dobrych marek, a także nadal w bardzo dobrym stanie technicznym. Oczywiście, zdarzają się modele z wyższymi przebiegami, ale plusem jest fakt, że samochody poleasingowe osobowe mają udokumentowaną historię serwisową i przebieg, dlatego nie musimy obawiać się, że kupimy pojazd, którego rzeczywisty stan techniczny znacznie odbiega od tego, co zawarto w ogłoszeniu.
 
Samochody poleasingowe dostępne w sprzedaży to auta pochodzące z polskiej dystrybucji. Są serwisowane i poddawane przeglądom w ASO marek. Wszystkie informacje na temat ich historii zawarte są w odpowiednich dokumentach i dostępne dla kupujących. To powoduje, że nie ryzykujemy tak samo, jak przy kupnie auta sprowadzonego z zagranicy, czy też takiego, które nie było serwisowane w ASO – wtedy tak naprawdę nie mamy pewności co do jego rzeczywistego stanu technicznego.
 
Gdzie możemy kupić samochody poleasingowe osobowe? Dzisiaj są one dostępne przede wszystkim w salonach zajmujących się sprzedażą takich pojazdów używanych – znajdziemy je większości dużych miast w Polsce. Także możemy zajrzeć do salonów dealerskich, które zajmują się sprzedażą pojazdów używanych – w nich także możemy wypatrzeć atrakcyjne okazje.
 
Zatem jeśli poszukujesz nowszego auta z udokumentowanym stanem technicznym, sprawdź modele po leasingu!